Green Melk
Green Melk@
Green Melk

سوالات متداول

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید ، فروش و اجاره املاک و مستغلات ، یکی از سؤالات متداول زیر را انتخاب کنید.

بله! خانه سبز یک مرجع تخصصی برای مشاورین املاک فعال و حرفه‌‌ای می باشد، املاک می بایست به صورت واقعی و با اطلاعات درست ثبت گردند به همین دلیل مانند تمامی کشورهای جهان این موضوع به عهده مشاوران و آژانس های املاک گذاشته شده است.شما می توانید مشخصات ملک خود را در وبسایت خانه سبز وارد کنید در صورت تایید ملک شما کارشناسان ما جهت پیگیری با شما تماس خواهند گرفت .

csdu

برای راحتی کاربران عضویت در هنگام سپردن ملک، و....... به صورت اتوماتیک انجام و نام کاربری و رمز عبور توسط سیستم ایجاد و به شماره موبایلی که کاربر ثبت کرده ارسال می شود، شما می توانید به پنل کاربری خودتان مراجعه کنید و نام کاربری و رمز ورودتان را تغییر دهید

csdu

در وبسایت خانه سبز شما میتوانید به چند روش ملکتان را معرفی و به فروش برسانید: 1 -ملک‌تان را در وبسایت ثبت کنید و به تنهایی مدیریت کنید و قیمت ملک را خودتان پیشنهاد کنید. 2 -ملک‌تان را در وبسایت ثبت کنید و از کارشناسان جهت تعیین قیمت ملک کمک بگیرید. 3 -ملک‌تان را به بنگاه‌های موجود در وبسایت بسپارید تا به صورت تخصصی اقدام شود. .

csdu

پاسخ مثبت است کلیه خدمات مرتبط با املاک و مستغلات نظیر اجاره خانه در اصفهان، فروش املاک در اصفهان و خدماتی نظیر ساخت و ساز در اصفهان در وبسایت خانه‌سبز ارائه می شود، از جزئی ترین اطلاعات و اطلاعات مفید مربوط به ملک و املاک تا اطلاعات کلی در ارتباطات با مصالح مناسب برای ساخت و ساز در اصفهان و نحوه سرمایه‌گذاری صحیح در پروژه های املاک. همچنین پروژه های پیشفروش و مناسب برای خرید به خریداران محترم ارائه می شود و کلیه این خدمات به صورت کاملاً رایگان در اختیار خوانندگان وبسایت خانه‌سبز قرار می گیرد.

csdu

از آنجایی که در املاک خانه سبز به دنبال ایجاد یک مرکز واحد و ارائه خدمات باکیفیت املاک در سراسر کشور هستیم، لازم میدانیم برای سهولت کار و ارائه خدمات با کیفیت‌تر که سرچشمه از علاقه ما به حوزه املاک و مستغلات و ساخت‌وساز دارد ، خدمات رایگان ارائه دهیم تا کاربران بیشتری علاقه همکاری با ما را داشته باشند.

csdu

خیر، در حال حاضر برای استفاده از کلیه امکانات خانه سبز، نیازی به پرداخت هزینه نمی باشید و می توانید بصورت کاملاً رایگان از خدمات وبسایت املاک خانه سبز استفاده کنید.

csdu

شما می توانید بام راجعه به وبسایت خانه سبز و جستجوی ملک مورد نظر خود، بصورت اینترنتی خانه خود را پیدا نمایید ،پیشنهاد ما این است ابتدا خانه را بازدید نمائید و در خصوص مسائل مختلف آن از مشاوران املاک خانه سبز، مشاوره رایگان بگیرید و با پرداخت مبلغ بیعانه خانه را رزرو نمائید و سپس خرید خود را پس از عقد قرارداد رسمی، کامل نمائید .

csdu
×

we will respond immediately if you have problem


1